Projekty edukacyjne w ramach programu eTwinning

Kolejny rok z programem eTwinning

2010-10-03 17:56 Renata Matusiak

To już kolejny rok, w którym uczniowie naszej szkoły biorą udział w internetowych projektach edukacyjnych eTwinning.
     Aktualnie kontynuujemy projekt e-nawspaper prowadzony wspólnie ze szkołą z Cornaredo we Włoszech, w którym wymienimy się informacjami dotyczącymi życia w szkole, zajęć pozaszkolnych oraz sposobów spędzania czasu wolnego.

Nowe projekty w ramach programu eTwinning

2010-01-19 19:54 Renata Matusiak

eTwinning :: Projekty edukacyjne w ramach programu eTwinning
     W bieżącym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły realizują dwa nowe projekty w ramach europejskiej współpracy szkół eTwinning.
     Pierwszy z nich tworzymy wspólnie ze szkołą podstawową w Cornaredo Milan we Włoszech. Efektem końcowym naszej współpracy będzie internetowa gazetka dotycząca życia naszych szkół i miast.
     Drugi projekt realizujemy ze szkołą podstawową w Hatay/Iskenderun w Turcji. Uczniowie naszych szkół mają poznać swoich rówieśników, ich zainteresowania, sposoby spędzania czasu wolnego oraz porównać miasta i kraje, z których pochodzą.
     Uczestnikami projektu są członkowie Szkolnego Klubu Europejskiego, a także inni zainteresowani uczniowie z klas IV i V.

Projekt eTwinning

2009-05-07 11:51

eTwinning :: Projekty edukacyjne w ramach programu eTwinning
     W tym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do realizacji międzynarodowego projektu edukacyjnego w ramach programu eTwinning pt. „How do you”
     Ten projekt jest realizowany z Litwą, Bułgarią, Rumunią i Grecją.
     eTwinning jest unijną akcją mającą na celu pomoc szkołom w znalezieniu partnera w innych krajach europejskich. Daje uczniom możliwości rozwijania wielu różnych kompetencji: językowych, interkulturowych i technicznych.