Archiwum

Aktualności - SP 71

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

2010-01-29 18:38 Marzena Szewczyk

W styczniu zorganizowaliśmy turniej tenisa stołowego, który cieszył się dużą popularnością wśród uczestników i kibiców.

Samorząd Szkolny

Czytaj dalej...

Finał Województwa Łódzkiego w tenisie stołowym chłopców

2010-01-27 20:55 Anna Grzelązka

Biuletyn Sportowy
     W dniu 22 stycznia w Gimnazjum przy ul. Mickiewicza 24
w Białej Rawskiej odbył się Finał Województwa w tenisie stołowym chłopców. Naszą szkołę reprezentowali:
Darek Majcherczyk, Michał Janiak oraz Przemek Walicki.
     Do zawodów zgłosiło się 10 drużyn. Organizator losowo podzielił zespoły na 4 grupy. Pierwsze zespoły z grup grały o miejsca 1-4. Podobnie jak dziewczęta, chłopcy również musieli zmierzyć się z bardzo silną drużyną z Rawy Mazowieckiej. Mecz zakończył się niestety naszą przegraną, a nasi przeciwnicy z grupy zdobyli złoty medal.

Finał Województwa Łódzkiego w tenisie stołowym dziewcząt

2010-01-27 20:36 Anna Grzelązka

W dniu 21 stycznia w Gimnazjum nr 36 przy ul. Dąbrówki 1 odbył się Finał Województwa w tenisie stołowym dziewcząt. Na zawody przybyło 12 drużyn z całego województwa. Zespoły losowo zostały podzielone na 4 grupy, po 3 drużyny w grupie. Pierwsze zespoły z grup grały o miejsca 1-4.
Niestety nasze zawodniczki w składzie: Daria Cechowska,Marta Markiel
oraz Anita Grabowska
natrafiły na najsilniejszą grupę i przegrały z reprezentacją Rawy Mazowieckiej, która ostatecznie zdobyła złoty medal w mistrzostwach.

2010-01-26 06:09 Izabella Żółtaszek