wtorek
Dziś jest wtorek, 17 lipca 2018, imieniny Bogdana, Martyny.

Archiwum

Aktualności - SP 71


Zakończenie roku szkolnego.



Uroczyste zakończenie roku szkolnego
2010/2011

  • 21 czerwca
    godz. 17.00 - klasy VI
  • 22 czerwca
    godz. 09.00 - klasy I - III
    godz. 11.00 - klasy IV - V
Komunikaty


 

Najlepsi uczniowie w klasach IV - VI
w roku szkolnym 2010/2011



Klasa IV a Klasa V a Klasa VI a

Julia Borowska
Adrian Duczymiński
Justyna Koziarska
Jan Michalski
Zuzanna Pilarczyk









Łukasz Witkowski













Olga Cwojdzińska
Barbara Starosta
Aleksandra Kubas
Jan Starosta
Wiktoria Zwolińska
Michał Pur
Agnieszka Zrobek
Agnieszka Pająk
Krzysztof Sut
Wojciech Wallis
Adam Figura
Katarzyna Tyczyńska

Klasa IV b Klasa V b Klasa VI b

Aurelia Anioł
Katarzyna Antos
Kamil Bugała
Krzysztof Chmiel
Stanisław Dąbrowski
Karolina Garstka
Natalia Kołcz
Krzysztof Nowak
Jakub Poliński
Weronika Rozwandowicz
Katarzyna Spadło
Adrian Stańdo
Adam Wawrzyniak
Bartosz Wawrzyniak
Justyna Żyłowska


Piotr Gorczyca
Renata Jaromirska
Janusz Jaromirski
Piotr Kietrys
Adam Kowal
Wojciech Kowalski
Natalia Krajda
Maria Laskowska
Hubert Puchacz
Zuzanna Rymkiewicz
Mateusz Twardowski
Maria Waszyrowska
Szymon Wierciński




Adam Augustyniak
Piotr Białecki
Daria Cechowska
Katarzyna Drabik
Marta Lisowska
Damian Piotrowski
Jakub Plich









Klasa IV c Klasa V c Klasa VI c

Natalia Arcab
Jakub Janaszczyk
Michał Kowalczyk
Inez Michalska
Kacper Wójcik







Wojciech Cyniak
Anna Jasińska
Antoni Wyka
Justyna Kieszek
Weronika Muszelska
Anna Szrejter
Michał Wysocki
Paulina Zielińska
Jędrzej Piotrowski


Zuzanna Jełowicka
Maciej Pietrzkowicz
Paweł Grzegorzewski
Michał Jędrzejczak
Przemysław Koziarski
Maciej Łaszkiewicz
Marcin Spadło
Daniel Duczymiński
Agata Grzybowska

Klasa V d

Izabela Jabłońska
Bernard Myszewski
Zuzanna Małkus
Wiktor Mikołajczyk
Jan Ostalski
Joanna Skiba
Maria Skrobieranda
Marta Szczypińska



 

Wyniki konkursu na najlepszego ucznia klas I - III
w roku szkolnym 2010/2011



     W konkursie „Najlepszy uczeń” zorganizowanym w klasach I – III wzięli udział uczniowie wytypowani przez wychowawców poszczególnych klas w łącznej liczbie 49.
     Wszyscy biorący udział wykazali się dużą wiedzą, ambicją i chęcią osiągnięcia, jak najlepszych wyników, za co należą im się ogromne podziękowania i słowa uznania. W nagrodę za swoją postawę wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy. Jednak, jak w każdym konkursie należało wyłonić laureatów.
     Oto lista zwycięzców konkursu „Najlepszy uczeń” w klasach I-III w naszej szkole:
  • Na poziomie klas pierwszych:
    1. Tobiasz Troczyńsk
    2. Kamila Polis
      Nikolaos Simopulos
    3. Jan Grabiński
      Kamil Tasarz
  • Na poziomie klas drugich:
    1. Mikołaj Walter
    2. Patryk Krakowski
      Jan Klimkiewicz
    3. Tomasz Wojtkowiak
      Karolina Sołtysiak
      Filip Kucharski
  • Na poziomie klas trzecich:
    1. Szymon Rutkowski
    2. Kamil Szychta
      Jakub Kapiczke
    3. Katarzyna Gambuś
      Michał Miszczobrocki


 

FESTIWAL WIEDZY - CZERWIEC 2011



Szkoła z klasą
Szkoła z klasą
Szkoła z klasą
Szkoła z klasą

Szkoła z klasą
Szkoła z klasą
Szkoła z klasą
Szkoła z klasą

Szkoła z klasą
Szkoła z klasą
Szkoła z klasą
Szkoła z klasą


Czytaj dalej...  

Konkurs na bloga zakończony.

2011-06-15 22:04 Małgorzata Kotlicka

Szkoła z klasą
Na stronie Centrum Edukacji Obywatelskiej
"Szkoła z klasa 2.0"
opublikowano
listę laureatów konkursu blogowego.

     I miejsce w kategorii blog autorski oraz III miejsce w kategorii nagroda publiczności uzyskały dziewczyny z klasy VIc -  Agata i Asia za prowadzenie bloga: Nasza klasa VIc Fajny Blog O Wydarzeniach W Naszej Szkole I TIKU.
      W blogowym konkursie przyznano także wyróżnienia. Wśród wyróżnionych znalazł się blog prowadzony przez uczennice z klasy VI c Zuzię i Marysię.

Gratulujemy!!!

     Wszystkim, którzy swoimi głosami przyczynili się do sukcesu naszych dziewczyn, a tym samym sukcesu naszej szkoły bardzo dziękuję.

Koordynator programu "Szkoła z klasą 2.0"


 
Pozostałe wiadomości (stron: 4)
|<
<
 
1
2
3
4
 
>
>|