wtorek
Dziś jest wtorek, 10 grudnia 2019, imieniny Danieli, Julii.

Do Świąt Bożego Narodzenia pozostało 14 dni!

Archiwum

Aktualności - SP 71


KONSULTACJE Z RODZICAMI



Komunikaty
ZAPRASZAMY W ŚRODĘ 11.12.2019r.:

RODZICÓW UCZNIÓW KL. I - VIII
na KONSULTACJE w godz. 17.00 - 18.30

oraz RODZICÓW UCZNIÓW KLASY 5D
na ZEBRANIE Z RODZICAMI o godz. 18.00




Czytaj dalej...  

Finały Mistrzostw województwa w tenisie stołowym w Rawie Mazowieckiej.

2019-12-03 19:01 Krzysztof Stelmaszczyk

W dniach 27 i 28 listopada w hali sportowej OSiR w Rawie Mazowieckiej odbyły się finały mistrzostw województwa łódzkiego dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. W zawodach udział wzięło po 12 najlepszych szkół z całego województwa.

Biuletyn Sportowy
Biuletyn Sportowy
Biuletyn Sportowy
Biuletyn Sportowy

Obie nasze reprezentacje dzielnie się spisały, ostatecznie zajmując VII miejsce wśród dziewcząt i IX wśród chłopców.
Gratulacje!

Biuletyn Sportowy
Biuletyn Sportowy
Biuletyn Sportowy
Biuletyn Sportowy
Biuletyn Sportowy
Biuletyn Sportowy
Biuletyn Sportowy
Biuletyn Sportowy


 

LAUREACI VIII SZKOLNEGO KONKURSU KALIGRAFICZNEGO

2019-12-01 15:27 Dorota Marciniak

W listopadzie odbyło się podsumowanie
VIII Szkolnego Konkursu Kaligraficznego.


W tym roku zadanie polegało na napisaniu dowolnego cytatu,
sentencji, aforyzmu, złotych myśli
na temat patriotyzmu i ojczyzny.

Oceniane były czytelność, estetyka, kształt i proporcjonalność liter oraz konsekwencja zapisu przepisywanego tekstu.

Konkurs obejmował dwie kategorie wiekowe: 
             I kategoria – klasy II-III, II kategoria – klasy IV-VIII.

I miejsce i Tytuł Szkolnego Mistrza Kaligrafii
w kategorii klas IV-VIII zdobyli ex aequo:

Nela Ulińska z klasy VIII c
Bartłomiej Woźniak z klasy VII d


II miejsce zdobyli ex aequo:

Wiktoria Brykowska z klasy VII d
Wojciech Swacyna z klasy VII d


III miejsce zdobyli ex aequo:

Antonina Gortat z klasy V d
Aleksander Wróblewski z klasy V a


I miejsce i Tytuł Szkolnego Mistrza Kaligrafii
w kategorii klas I-III zdobyły ex aequo:

Zofia Gąsecka z klasy I b
Julia Brykowska z klasy I b


Wyróżnienia w klasach IV-VIII otrzymali:

Zofia Szczepaniak z klasy VII d

Maja Hulewicz z klasy V b

Julia Mądrachowska z klasy VI c

Zuzanna Jagielska z klasy VII b


Nasze osiągnięcia
Nasze osiągnięcia
Nasze osiągnięcia


Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym.


 

Podwójne srebro w Mistrzostwach Łodzi
w tenisie stołowym

2019-11-26 19:42 Krzysztof Stelmaszczyk

Biuletyn Sportowy
Biuletyn Sportowy
W bardzo dobrym stylu nasza reprezentacja dziewcząt i chłopców wystąpiła w Mistrzostwach Łodzi w Tenisie Stołowym w ramach Igrzysk Dzieci (rocznik 2006 i młodsi), które odbywały się w dniach 19-20 listopada w SP198 w Łodzi. Obie drużyny prezentowały jak zawsze wysoki poziom sportowy oraz dużą ambicję i wolę zwycięstwa.

Biuletyn Sportowy
Biuletyn Sportowy
Biuletyn Sportowy
Biuletyn Sportowy

Obie drużyny uzyskały taki sam rezultat i zajęły II miejsca w tych mistrzostwach, uzyskując tym samym prawo reprezentowania Łodzi w finale wojewódzkim, który już w kolejnym tygodniu odbędzie się w Rawie Mazowieckiej.

Biuletyn Sportowy
Biuletyn Sportowy
Biuletyn Sportowy
Biuletyn Sportowy

Nasza reprezentacja wystąpiła w składzie: Weronika Piotrowska, Julia Mądrachowska (obie kl.VIc), Oliwia Przychodzeń (VIe), Michał Janiszewski (VIIa), Leon Świeciewski (VIc)

Gratulacje!!!


 

Wojewódzki finał tenisa stołowego w Wieruszowie

2019-11-26 19:30 Krzysztof Stelmaszczyk

Biuletyn Sportowy
Ze zmiennym szczęściem uczestniczyły nasze reprezentantki w finale wojewódzkim w tenisie stołowym, który odbył się 6 listopada w odległym Wieruszowie. Dziewczętom przyszło mierzyć się z zawodniczkami prezentującymi
bardzo wysoki poziom.
Były porażki, zwycięstwa ale i dużo dobrej zabawy. Zdobyte doświadczenie powinno procentować w przyszłości.
Ostatecznie nasza reprezentacja zajęła 11 miejsce w zawodach.
Trzymany kciuki za występy w następnym sezonie.


 
Pozostałe wiadomości (stron: 306)
|<
<
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
 
>
>|