Dziś jest poniedziałek, 17 grudnia 2018, imieniny Olimpii, Jolanty.

Do Świąt Bożego Narodzenia pozostały 4 dni!

Aktualności - SP 71

Sprzątanie Świata

2008-09-20 01:25

SP 71 :: Aktualności - SP 71

Zgodnie z tradycją uczestniczyliśmy dziś jak co roku w sprzątaniu świata. Każda z klas otrzymała niezbędne akcesoria i pod opieką wychowawcy udała się w wyznaczony rejon osiedla, gdzie uczniowie zbierali śmieci i umieszczali je w specjalnie przygotowanych workach.
     Po zakończeniu akcji worki zostały złożone w wyznaczonym wcześniej miejscu, skąd zostały zabrane przez służby miejskie.
     Cieszymy się, że przynajmniej raz do roku możemy przyczynić się do poprawy stanu naszej planety.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2008/2009

2008-09-01 01:00

SP 71 :: Aktualności - SP 71
     Dziś rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. Po krótkiej uroczystości w sali gimnastycznej, gdzie najpierw powitała nas pani dyrektor, a potem obejrzeliśmy montaż słowny, rozeszliśmy się do klas na spotkania z wychowawcami.
     Szczególnie uroczyście powitaliśmy uczniów klas pierwszych, którzy dopiero zaczynają naukę w naszej szkole. Pani dyrektor życzyła im sukcesów w nauce